První sezona s Allrounderem 600 v Zemědělském družstvu Brloh

Zemědělské družsvo Brloh nedaleko Křemže (okres Český Krumlov) hospodaří na celkové výměře cca 1800 ha. V čele s předsedou představenstva Ing. Václavem Jungwirthem se v loňském roce rozhodli pro nákup stroje na předseťovou přípravu a podmítku. Nový stroj musel tedy splňovat požadavky použití nejenom na kvalitní přípravu seťového lůžka ve všech typech půd, které jsou zde zastoupeny, ale také splnit možnost použítí jako radličkového podmítače.

 

          

 

Po důkladném testování padla volba na Allrounder 600

 

Před samotným rozhodnutím zakoupit předseťový kombinátor Köckerling Allrounder 600 testovali v Brloze i několik konkurečních značek. Jak uvádí předseda představenstva Ing. Jungwirth " z testovaných strojů padla volba právě na Allrounder z důvodu jeho vysoké průchodnosti, bezproblémové práce v kamenitých půdách a v neposlední řadě finální kvalita zpracování seťového lůžka. Zejmána při loňském vlhkém podzimu se rozhodnutí potvrdilo jako správné, když Allrounder zvládl bezproblémovou práci i v takto ztížených podmínkách"

 

          

 

Dva stroje za jednu cenu

 

Díky velice kvalitní rámové konstrukci, kterou je společnost Köckerling ve světě pověstná, je možné Allrounder použít nejenom jako kombinátor na předseťovou přípravu, ale také jako podmítač na rychlou, nízkonákladovou podmítku po sklizni. Samotnou práci se strojem si pro jeho jednoduchost a efektivnost pochvaluje také samotná obsluha. "hlavní předností je jednoduchá konstrukce, zadní válce fungují za každých podmínek a hlavně se necpou. Oproti konkurenčním strojům, kde v sekci cross-kill válců stačí malý kamínek a celý válec se hned zastaví funguje Allrounder bezproblémově"

 

          

 

Poděkování za spolupráci

 

Předsedovi představenstva Ing. Václavu Jungwirthovi děkujeme za nákup a vyčerpávající pozitivní zhodnocení předseťového kombinátoru Köckerling Allrounder 600 a přejeme mnoho kvalitně zpracovaných hektarů. V budoucnu se budeme těšit na představení dalších strojů ze široké nabíky společnosti Köckerling.

 

          

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz