Jarní příprava ještě vlhké půdy s Allrounderem 600 Profiline

Stejně tak jako v loňském roce i letos na jaře jsme začali s polními ukázkami o něco dříve než ostatní konkurenční stroje. Již v průběhu loňského roku si zemědělci zamlouvali nezávazné vyzkoušení vybraných typů strojů napříč celým výrobním portfoliem. Takže jakmile to bylo jen trochu vhodné, spustili jsme další vlnu testování pro jarní přípravu půdy.

 

         

 

         

 

Patentovaný Köckerling STS válec za každého počasí

 

Stroje společnosti Köckerling jsou mezi zemědělskými odborníky již po dlouhá léta považovány za TOP produkty nejen na evropském, ale i zámořském trhu. Snad právě proto zde většina tuzemských i zahraničních výrobních firem čerpá inspiraci pro inovace a systémová vylepšení svých strojů. Nejinak je tomu i u použití patentovaného STS válce, který byl na poslední zemědělské výstavě v Hannoveru v různých inovacích použit u většiny konkurečních značek. Tento pěchovací válec totiž vyniká svou univerzálností použití v jakýchkoliv podmínkách a ideální hmotností pro optimální utužení seťového lůžka. Jeho další nespornou výhodou je extrémně dlouhá životnost díky nalepení zpracovávané půdy do U-profilu válce, díky čemuž dochází opravdu k minimálnímu opotřebení.

 

          

 

         

 

Allroundery řady CLASSIC a PROFILINE

 

V široké nabídce strojů Köckerling si každý zemědělec najde svůj stroj na předseťovou přípravu. S ohledem na finanční a tahové možnosti každého zákazníka jsme schopni nabídnout předseťové kombinátory v záběru od 3-6m v nesené verzi, od 5-6m v odlehčené polonesené verzi (pro traktory slabších výkonostních tříd) a pro traktory od 180 Hp výše je v nabídce řada profiline v záběru od 6 - 14,5m. Tyto stroje jsou speciálně navrženy pro nejnáročnější podmínky a zaručují velmi dlouhou životnost při minimálních nákladech na provoz. Allroundery řady profiline je vhodné použít i v letních měsících nejen na předseťovou přípravu v klasických nebo minimalizačních systémech zprac. půdy, ale také na nízkonákladovou podmítku strniště do 8 cm hloubky.

 

         

 

         

 

Objednávky na předvedení strojů pro letní sezonu 2016

 

Jarní příprava půdy je v plném proudu, ale již teď se připravujeme na letní sezónu kdy máme připraveny pro stávající ale i nové potencionální zákazníky další stroje k nezávaznému otestování. V nabídce jsou diskové podmítače řady Rebell classic 600T, předseťový kombinátor Allrounder 600 profiline, Univerzální kypřiče Trio 300 a Quadro 460, speciální PWA válce pro přeschlé těžké jílovité půdy a v neposlední řadě diskový secí stroj Vitu 600. Těšíme se tedy na další představení strojů Köckerling možná právě u Vás.

 

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz