Jarní předseťová příprava se stroji Köckerling

Přípravy půdozpracujících strojů na další sezónu jsou v plném proudu a proto se i my připojujeme s nabídkou předseťových kombinátorů a dalších strojů vhodných pro jarní předseťovou přípravu. Společnost Köckerling vyrábí své stroje v nejvyšší kvalitě a proto jsou i naši zákazníci věrnými uživateli, kteří se i po letech vrací zpět k nám aby v přípradě potřeby doplnili svůj strojový park.

 

Předseťový kombinátor Allrounder 600 profiline

 

Velmi oblíbeným strojem pro jarní přípravu je předseťový kombinátor Allrounder. Jedná se o jednoduchý systém řešení přípravy půdy, který výborně obstojí jak v mokrých tak i v kamenitých půdách. Základní výhodou je tedy bezproblémová jarní příprava půdy i v podmínkách kdy se ještě klasické kompaktory zalepují kvůli vysoké vlhkosti půdy. Vysoká průchodnost stroje zaručuje bezproblémové použití i v minimalizačních systémech zpracování půdy s velkým množstvím posklizňových zbytků. Kombinátory Allrounder jsou vyráběny v záběru od 3 - 14,5m.

 

         

 

         

 

Diskový podmítač Rebell T600 classic

 

Alternativním řešením k radličkovým strojům je diskový podmítač Rebell T classic. Vykrajované disky o průměru 520 mm zpracují seťové lůžko na požadovanou hloubku a díky zadní hydraulicky stavitelné smykové liště dojde během jednoho přejezdu k optimálnímu urovnání pozemku před samotným setím plodiny. Výhodou oproti ostatním diskovým podmítačům je umístění smykové lišty až za dvěma řadami podmítacích disků, neboť možnost využití této rovnací lišty je i při podmítce strniště. Jako zadní pěchovací válce jsou opět použity patentované STS pěchy, které výborně pracují za jakýchkoliv podmínek. Diskové podmítače Rebell classic jsou vyráběny v záběru od 3 - 12,5m

 

         

 

         

 

Universální kypřič Trio 300

 

Pro menší zemědělce je velmi vhodným řešením použití universálního kypřiče Trio 300. Díky velmi malé hmotnosti (1680 kg) je možné stroj agregovat již s traktory o výkonu 120 hp a tak jako je tomu u všech ostatních strojů Köckerling, dokáže Trio během jediného přejezdu dostatečně prokypřit a urovnat půdu pro další setí plodiny. Zadní rovnací nivelátory, společně s jednořadým nebo dvouřadým STS válcem je opět vhodné použít za jakýchkoliv vlhkostních podmínek. Univerzální kypřiče Trio jsou vyráběny v záběru od 3-5m a dále na ně navazují kypřiče Quadro a Vector.

 

         

 

         

 

Rezervace strojů na jaro 2017

 

Pro nadcházející sezonu roku 2017 máme k testování připraveny předseťové kombinátory Allrounder 600, diskové podmítače Rebell T600 a T500 classic, universální kypřiče Trio 300, Quadro 460 a diskový secí stroj Vitu 600. Možnost rezervace požadovaného stroje k vyzkoušení je stále k dispozici, proto neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedeném telefonním čísle. Rádi představíme stroje Köckerling i u Vás.

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz