Jarní předseťová příprava s Allrounderem 600 na farmě pí. Márie Musilové z Pohnánce

Farma Ing. Márie Musilové se nachází nedaleko obce Pohnánec na tvrzi Polánka nedaleko Mladé Vožice (okres Tábor). Společně se svou rodinou zde hospodaří na cca 240 ha z čehož je zhruba 160 ha půdy orné. Z klasických obilovin se věnují pěstování pšenice, jarního a oziméno ječmene, ovsa a dále řepky ozimé. V loňském roce zde zakoupili nový předseťový kombinátor Allrounder 600 a tak jsme požádali pana Lakáše Musila (syn) o krátké zhodnocení práce stroje.

 

           

 

Perfektní průchodnost stroje v minimalizačních technologiích

 

Díky jednoduché koncepci stroje je možné Allrounder úspěšně využívat jak v systémech konvečního zpracování půdy tak v minimalizačních systémech. Velká průchodnost stroje zaručuje bezproblémovou přípravu půdy i v místech s velkým zůstatkem posklizňových zbytků.

 

           

 

S Allrounderem o dva týdny dříve než s klasickým kompaktorem

 

Věstšina strojů Köckerling je osazena patentovaným STS válcem, který umožňuje nasazení i v těch nejnáročnějších podmínkách. U profil válce se zalepí hlínou a prožože zem na zem se dále nelepí může stroj bezproblémů pracovat i ve vlhkých podmínkách. Další výhodou je absence drtících nebo cross-kill válců které se ve vlhčích podmínkách rychle obalují hlínou a znemožňují tak celkovou práci stroje.

 

           

 

Rychlá nízkonákladová podmítka s Allrounderem

 

Díky velmi kvalitní rámové konstrukci je stroj dále možné využívat i na rychlou nízkonákladovou podmítku bezprostředně po sklizni do cca 7 cm hloubky. Ideální je pak použití vysoce odolných opotřebitelných dílů BETEK které výrazně prodlouží životnost pracovních dlát a v celkovém součtu pak šetří nejenom náklady na opotřebitelné díly, ale také čas spojený s výměnou.

 

           

 

Poděkování za spolupráci

 

Paní Ing. Márii Musilové i synu Lukášovi děkujeme za projevenou důvěru při nákupu stroje, za vyčerpávající pozitivní zhodnocení práce a přejeme mnoho kvalitně zpracovaných hektarů s novým Köckerling Allrounderem 600.

 

          

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz