Dva nové přírůstky v Zemědělském podniku Malše a.s. Roudné u Č. Budějovic - Allrounder 600 a Trio 300

Zemědělský podnik Malše a.s. hospodaří v obci Roudné nedaleko Českých Budějovic. Na zhruba 650 ha půdy se věnují pěstování jak klasických obilovin, řepky ozimé tak na zhruba 40 ha pěstují také hlávkové zelí, které s pomocí vlastní krouhárny úspěšně prodávají na území celé ČR.  V průběhu roku 2014 se zde po kladných referencích strojů Köckerling rozhodli pro nákup hned dvou zástupců této renomované společnosti.

 

         

 

Na předseťovou přípravu za mokra Allrounder 600

 

Ve většině zemědělských podniků se v loňském roce potýkali s nepřízní počasí, které značně zkomplikovalo nejen samotnou sklizeň ale i předseťovou přípravu půdy. Díky zakoupení nového předseťového kompaktoru Allrounder 600 se však v ZP Malše a.s. dokázali velmi dobře vyrovnat i s touto nepřízní a veškeré předseťové přípravy zvládli v požadované kvalitě a termínu. Jak uvedl místopředseda a agronom společnosti p. Václav Duda "Takovéhle výkyvy počasní dlouho nepamatuji. Díky novému Allrouderu jsme ale byli schopni připravit svá pole ačkoliv každou chvíli pršelo a náš starý kompaktor nebyl kvůli zalepení hlínou vůbec schopen práce. Ani náš traktor o výkonu 230 Hp s tím neměl v těchto extrémních podmínkách žádný problém."

 

         

 

Do ležáků univerzální kypřič Trio 300

 

Druhým zakoupeným strojem byl nesený univerzální kypřič Trio 300. Jak si práci pochvalovala samotná obsluha stroje p. Zeman " ikdyž bylo mokro, tak to díky těm zadním STS válcům s U profilem výborně fungovalo. Do profilu válce se nalepí zem a dál se to už nelepí. V ležácích jsme pak kvůli velkému množství hmoty museli odmontovat zadní nivelátory a pak to pracovalo taky výborně. Na jedny dláta jsem při hloubce 10 cm udělal asi 200 ha. Výhodou je, že při použití spec. úzkých dlát můžeme stroj použít také na hloubkové prokypření utužených souvratí a zbavit se tak vody co nám stojí na poli."

 

         

 

Další spokojený zákazník

 

Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou a tak do Roudného přejeme hodně úspěchů se značkou Köckerling, děkujeme za kladné hodnocení nově zakoupených strojů a budeme se těšit na představení dalších produktů z výrobního portfolia tohoto německého výrobce strojů.

 

         

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz